KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15275112
nr 1527 5112
Jan Liljeqvist
(1932-2003), Sverige
Oljemålning, Komposition. Signerad, Olja på duk, yttermått inklusive ram: 53x65 cm
Jan Liljeqvist, svensk målare född 1932, död 2003.
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 13 mars 2023
kl 20:43:03
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr